LifeTimeMedikal - Biz Kimiz?   
TR EN

 

"Kim olurlarsa olsunlar veya nerede yaşarlarsa yaşasınlar herkesin sağlıklı, üretken hayatlar yaşayabileceği bir dünya hayal ediyorum..."

- Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus, Dünya Sağlık Örgütü Genel Müdürü

 

 

Lifetime Medikal bir DY LTD markasıdır. Şirketimiz sağlık, hijyen, gıda ve ambalaj sektörlerinin tedarikçisi olarak, 2017 yılında Adana’da faaliyete başlamıştır. Genç ve yenilikçi kadrosu, müşteri odaklı hizmet anlayışı ilkesi ile, kısa zamanda ismini duyurup, her sektörde farkındalık yaratmayı başarmıştır. Kuruluşumuz, çalışmakta olduğu firmalara ölçek farkı gözetmeksizin verdiği kaliteli hizmet anlayışı sayesinde, Adana’da tanınan ve güvenilen bir firma konumuna gelmiştir.

 

DY LTD müşteri beklentilerini ve memnuniyetini analiz ederek ürün yelpazesini genişleten, çok çeşitli taleplere kısa sürede rekabetçi cevaplar veren, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ürün teslimini zamanında gerçekleştiren, sadece Adana’da değil tüm Türkiye’de, önde gelen endüstriyel son kullanıcılarına, toptancılara, zincir marketlere, sağlık kuruluşlarına, catering şirketlerine ve daha bir çok kurumsal firmaya hizmet vermekten onur duymaktadır.

 

Misyonumuz


DY LTD ve Lifetime Medikal’in misyonu, başarımızın ve gelecekteki büyümemizin temelini oluşturan beş yol gösterici ilke ile desteklenmektedir. Bu ilkeler şirketimiz için genel yönlendirmeleri ve zorlukların üstesinden gelmek için bize gereken araçları sağlarlar.

 

  • Kaliteli Sağlık Ürünleri: Sağlık ürünlerimizle insanların hayatlarını iyileştirmek önceliğimizdir. Her sektörde ilgi uyandıran yüksek değerli, anlamlı ürün ve hizmetler sunmaya kendimizi adadık. Güvenli ve etkili ürünler sunarken paydaşlarımıza değer katmak, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır.
  • Müşteri Odaklılık: Müşterilerimizin gözünden kendimizi ve eylemlerimizi ölçüyoruz. Müşterilerle güçlü ilişkiler kurmak ve kaliteli ürün ve hizmet sunmak için her zaman daha fazla çabalıyoruz.
  • İnovasyon: Zamanında, etkili yaratıcı, ve etik çözümler tasarlamak, geliştirmek ve ilerletmek için yeni yollar araştırırız ve sürekli olarak fırsatları belirliyoruz.
  • Verimlilik: Odaklanma ve uygulama, üretkenliği artırmamızı sağlar, nerede iyileştirmeler yapabileceğimizi ve değer sunabileceğimizi belirlemede altına bakılmadık taş bırakmayız. Değişen bir pazarın zorluklarını hızlı bir şekilde ele alıyor ve kaliteden asla ödün vermiyoruz.
  • İnsanlar: Çalışanlarımız her gün insanların hayatlarını iyileştirmeye odaklanarak işe gelirler. Organizasyonumuzun başarısı için kritiktirler. Mükemmelliği tanıyarak ve ödüllendirerek ve geliştirme fırsatları yaratarak güçlü bir ekip oluşturmaya ve sürdürmeye önem gösteriyoruz.

 

Vizyonumuz
 

Güvenilir sağlık hizmeti ortağınız olmak.