TR EN

Tariş İncirli Dezenfektan El Kolonyası - Cam Şişe (200 ML)


ÜRÜN BİLGİSİ:

Kolonya denilince akla ilk gelen isim TARİŞ bir klasik olarak yıllardır evinizde misafirlerinizin ve iş yerinizde çalışanlarınız ve müşterilerinizin en sevdiği geleneksel dezenfektan olmaya devam ediyor. Cam şişede Tariş İncirli Dezenfektan El Kolonyası hakkında daha fazlası:

  • Sıvı hacminin %80'ni alkoldür. Buna kıyasla basmakalıp el dezenfektanları %72 oranında alkol içerir. Geleneksel Tariş el kolonyası bu sebeple mikropları ve bakterileri öldürmekte yaygın kullanımdaki el dezenfektanlarından daha güçlüdür. (Dünya Sağlık Örgütü standartlarına göre sıvıların dezenfektan etkisi olması için en az %70'i etil alkolden oluşmalıdır.)
  • Tabiat ananın sunduğu mucize incir ağacının gizemli kokusu ve narin çiçek kokularının zenginleştirilmesiyle elde edilen bu lezzetli koku, özellikle basmakalıp el dezenfektanlarının hoş olmayan kokularına kıyaslandığında sizi gün boyu hoş etkisi altına alır.
  • Özellikle basmakalıp el dezenfektanlarının nahoş kokuları ile kıyaslandığında, mucize incirin gizemli kokusu ve doğanın narin çiçek kokularının zenginleştirilmesiyle elde edilen bu lezzetli koku, sizi gün boyu hoş etkisi altına alacak.
  • Bu kolonya tatlı kokulardan hoşlananlar için popüler bir hediyedir.
  • Yeniden kullanılabilen cam şişesiyle uzun süreli kalıcılık, sağlık, şıklık ve geleneksel bir sunum sağlar.