TR EN

Tariş Lavantalı Dezenfektan El Kolonyası - Plastik Şişe (80 ML)


ÜRÜN BİLGİSİ:

Kolonya denilince akla ilk gelen isim TARİŞ bir klasik olarak yıllardır evinizde misafirlerinizin ve iş yerinizde çalışanlarınız ve müşterilerinizin en sevdiği geleneksel dezenfektan olmaya devam ediyor. Küçük plastik şişede Tariş Lavantalı Dezenfektan El Kolonyası hakkında daha fazlası:

  • Sıvı hacminin %80'ni alkoldür. Buna kıyasla basmakalıp el dezenfektanları %72 oranında alkol içerir. Geleneksel Tariş el kolonyası bu sebeple mikropları ve bakterileri öldürmekte yaygın kullanımdaki el dezenfektanlarından daha güçlüdür. (Dünya Sağlık Örgütü standartlarına göre sıvıların dezenfektan etkisi olması için en az %70'i etil alkolden oluşmalıdır.)
  • Rahatlatıcı etkisiyle bilinen lavantanın romantik ve tatlı kokusu hoş hisler uyandırır. Lavanta bu muhteşem aromasının yanı sıra baş ağrısı ve uykusuzluk problemlerinde ve giysileri güvelerden korumakta kullanılmaktadır. Bu narin karışım, özellikle basmakalıp el dezenfektanlarının hoş olmayan kokuları ile karşılaştırıldığında, gün boyu rahat bir battaniye gibi vücudunuzu ve ruhunuzu sarar.
  • Yeniden kulanılabilen plastik şişesiyle hafif, rahat ve portatiftir.