TR EN

Tariş Yeşil Çaylı Dezenfektan El Kolonyası - Plastik Şişe (80 ML)


ÜRÜN BİLGİSİ:

Kolonya denilince akla ilk gelen isim TARİŞ bir klasik olarak yıllardır evinizinde misafirlerinizin ve iş yerinizinde çalışanlarınız ve müşterilerinizin en sevdiği geleneksel dezenfektan olmaya devam ediyor. Küçük plastik şişede Tariş Yeşil Çaylı Dezenfektan El Kolonyası hakkında daha fazlası:

  • Sıvı hacminin %80'ni alkoldür. Buna kıyasla basmakalıp el dezenfektanları %72 oranında alkol içerir. Geleneksel Tariş el kolonyası bu sebeple mikropları ve bakterileri öldürmekte yaygın kullanımdaki el dezenfektanlarından daha güçlüdür. (Dünya Sağlık Örgütü standartlarına göre sıvıların dezenfektan etkisi olması için en az %70'i etil alkolden oluşmalıdır.)
  • Parfümlerinizi bir kenara bıraktırır. Tazeleyen yeşil çay ile ahenk içindeki hafif çiçek ve meyve notalarının huzur veren ve dengeleyen kokusu bağımlılık yaratır. Bu sakinleştirici karışım, özellikle basmakalıp el dezenfektanlarının hoş olmayan kokuları ile karşılaştırıldığında, sizi Karadeniz'in çay bahçelerinde gün boyu süren bir gezintiye çıkartır.
  • Bu koku, sevdiklerinize hediye etmek için veya dezenfekte edici kolonyayı kullanmaya yeni başlayanlar ve sadece hafif bir koku arayanlar için özellikle iyi bir tercihtir.
  • Yeniden kullanılabilen cam şişesiyle uzun süreli kalıcılık, sağlık, şıklık ve geleneksel bir sunum sağlar.