TR EN

Tariş Zeytin Çiçeği Dezenfektan El Kolonyası - Cam Şişe (200 ML)


ÜRÜN BİLGİSİ:

Kolonya denilince akla ilk gelen isim TARİŞ bir klasik olarak yıllardır evinizde misafirlerinizin ve iş yerinizde çalışanlarınız ve müşterilerinizin en sevdiği geleneksel dezenfektan olmaya devam ediyor. Cam şişede Tariş Zeytin Çiçeği Dezenfektan El Kolonyası hakkında daha fazlası:

  • Sıvı hacminin %80'ni alkoldür. Buna kıyasla basmakalıp el dezenfektanları %72 oranında alkol içerir. Geleneksel Tariş el kolonyası bu sebeple mikropları ve bakterileri öldürmekte yaygın kullanımdaki el dezenfektanlarından daha güçlüdür. (Dünya Sağlık Örgütü standartlarına göre sıvıların dezenfektan etkisi olması için en az %70'i etil alkolden oluşmalıdır.)
  • Öğleden sonra güneşinin son ışıklarında zeytin ağaçlarından gelen çiçek kokuları daha sihirli bir şekilde anlatılamazdı. Beyaz çiçekler ve hafif meyvelerle zenginleştirilmiş bu özel karışım, özellikle basmakalıp el dezenfektanlarının hoş olmayan kokuları ile karşılaştırıldığında zarif ve sade bir kokuya sahiptir.
  • Bu koku, sevdiklerinize hediye etmek için veya dezenfekte edici kolonyayı kullanmaya yeni başlayanlar ve sadece hafif bir koku arayanlar için özellikle iyi bir tercihtir.
  • Yeniden kullanılabilen cam şişesiyle uzun süreli kalıcılık, sağlık, şıklık ve geleneksel bir sunum sağlar.